Обласна спартакіада з туризму

Дата: 28.11.2017 16:53

Фото без опису

25 листопада 2017 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувся І етап Спартакіади центру - змагання з туристських навичок.

У Спартакіаді взяли участь участь 15 команд, серед яких дві команди Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради.

Змагання проводились у двох вікових групах – молодшій та старшій. Юні туристи показували свої навички та вміння у в’язанні вузлів, визначенні азимуту, знанні топографічних знаків, вимірюванні відстані «на око», наданні долікарської допомоги, транспортуванні «потерпілого», встановленні намету та розпалюванні багаття.

Команди «Мандрівник» та «Бобри» зайняли 5 та 8 місця в номінації «туристські навички»(тренер команд Горецький Іван Якович).Фото без описуФото без опису