Нарада щодо формування бюджету на 2017-2019 роки

Дата: 01.11.2016 16:48

Фото без опису01 листопада міський голова Валерій Сніжко провів нараду з керівниками установ Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.  Метою наради було роз’яснення щодо формування бюджету об’єднаної громади та підготовки бюджетних запитів на 2017-2019 роки головними розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів.  Головний спеціаліст бюджетного відділу Пасіка В.М повідомив присутнім, що у 2017 році бюджет  складатиметься за  програмно-цільовим методом в зв’язку з чим розроблено інформаційну довідку щодо розробки  бюджетних запитів, що повинні містити ґрунтовні розрахунки. Інвестиційні проекти повинні бути погоджені з сектором ЖКГ міської ради та повинні бути чітко витримані терміни подачі.