Відпочинок та оздоровлення дітей проходить на належному рівні.

Дата: 05.07.2016 16:44

За сприяння міського голови Сніжка Валерія Вадимовича вже протягом тижня у санаторно-лікувальному закладі «Чайка», що знаходиться в с.Лазурному Скадовського району Херсонської області, із задоволенням відпочивають та оздоровлюються діти соціально незахищених та пільгових категорій.

Гарному відпочинку та оздоровленню сприяє погода, чиста морська вода, температура  якої сягає 29 градусів. Купання дітей здійснюється по 15-20 хвилин разом з вожатим та керівником з плавання.

Кожного дня у санаторно-лікувальному закладі для дітей проводяться різнопланові заходи.

У конкурсі «Міс Чайка» титул «Міс глядацьких симпатій» отримала Ярослава Каліщук, а титул «Міс чарівність» - Карина Панова. З великим задоволенням юні бобринчани приймають участь у підготовці до  свята Івана Купала.

Як і обіцяла адміністрація санаторно-лікувального закладу, харчування калорійне та збалансоване: тричі на день м’ясні страви, два полуденки. У раціоні  денного полуденка – свіжі фрукти,  вечірнього - кефір та випічка або печиво.

Відпочинок та оздоровлення дітей проходить найкращим чином.

Діти задоволені умовами та змістовним дозвіллям.