Засідання комісії з організації сезонної торгівлі

Дата: 16.05.2017 16:37

Фото без опису15 травня відбулося засідання комісії з організації сезонної торгівлі та розміщення сезонних об’єктів  сфери послуг, відпочинку і розваг на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.  Засідання комісії відбувалося під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького. Члени комісії  розглянули заяви, які надійшли від фізичних осіб-підприємців, щодо надання погодження на розміщення і порядок облаштування об’єктів сезонної торгівлі та сезонних сфер послуг, відпочинку та розваг на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади. Всього на розгляд  комісії надійшло чотири заяви  на розміщення шести об’єктів сезонної торгівлі, всі місця для розміщення об’єктів торгівлі були попередньо визначені Бобринецькою міською радою. Комісія погодила всі заяви, що попередньо надійшли на розгляд.