6 грудня – День збройних сил України

Дата: 06.12.2017 16:36

Фото без опису

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час.

5 та 6 грудня 2017 року в Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5»  відбулися урочистості, присвячені цій події.

До учнів 9-х класів завітав учасник антитерористичної операції Алексеєнко С., який закликав підростаюче покоління бути патріотами своєї Батьківшини.

Педагогічний та учнівський колектив не забуває про тих, хто втратив життя заради мирного сьогодення - напередодні свята відбулося покладання квітів до меморіальних дошок В.Чміленку, Ю.Олефіренку та  В.Стороженку.

На загальношкільній лінійці члени  парламенту привітали усіх школярів-хлопчиків та чоловіків працівників закладу з цим святом. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор школи Богданова А.Є., побажавши юним захисникам Вітчизни наснаги, терпіння та міцного здоров’я.