ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІДПРАВИЛИ НА СХІД УКРАЇНИ

Дата: 13.02.2017 16:36

Фото без опису

12 лютого 2017 року гуманітарну допомогу, яку зібрали мешканці громади для жителів Авдіївки Донецької області, відправили до місця призначення. Гуманітарний вантаж, до якого входять: овочі, консерви, крупи, а також засоби гігієни та теплий одяг, передали волонтерам Юрію Ониську та Анатолію Ліннікову, які з початку військових дій на сході України допомагають військовим та постраждалим жителям. Волонтери здійснили вже понад півсотні виїздів з благородною метою доставки гуманітарної допомоги до зони проведення антитерористичної операції. Тож вони, як ніхто, знають цінність їхнього вантажу та місця, де він дійсно необхідний.

Дякуємо усім небайдужим жителям громади, які долучилися до цієї шляхетної справи та оперативно обізвалися на заклик про допомогу.  Жителі, які постраждали від військових дій на сході нашої держави, повинні знати, що українці ніколи не залишать своїх співвітчизників у біді, а військовослужбовці повинні відчувати, що тут, у тилу, про них пам’ятають, за них хвилюються.

Фото без опису