«Уклін тобі, Тарасе, великий наш пророче!»
Дата: 09.03.2017 16:35
Кількість переглядів: 1235
З метою вшанування української мови та виховання у дітей любові до рідного слова, популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка у дошкільному закладі №2 «Ромашка» були проведені тематичні заняття, бесіди, малювання за творами поета, показ ілюстрацій, світлин, плакатів, вікторини, читання поезій Великого Кобзаря.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/943ffeecc8bc6f9b37cb52121096a8e3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/1d0a77bf8d77882234948f62e13d90ce.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/d8ef0f86fa350a5272f445b0ac31ea3b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/ffee58621be8299e07254b561491cb06.jpg)
« повернутися