Відзначили працівників енергетичної галузі

Дата: 22.12.2017 16:35

Фото без опису

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна. День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, у вдосконаленні і підтримці повсякденного життя населення. Тому, аби подякувати працівникам енергетичної галузі за їхню нелегку, але вкрай важливу для суспільства роботу, до працівників Бобринецького  РЕМ ПрАТ «Кіровоградолбенерго» теплими словами привітань та побажань завітали перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.  Заступники міського голови привітали, оголосили подяку та вручили подарункові набори від Бобринецької міської ради за особистий внесок в розвиток енергетичної галузі та з нагоди Дня енергетика:

ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКУ Григорію Григоровичу – електромонтеру Бобринецького  РЕМ ПрАТ «Кіровоградолбенерго»;

ТКАЧЕНКУ Віталію Володимировичу – електромонтеру Бобринецького РЕМ ПрАТ «Кіровоградолбенерго».

ЩЕРБИНУ Світлану Анатоліївну – контролера  енергозбуту Бобринецького РЕМ ПрАТ «Кіровоградолбенерго».