Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

УВАГА! 14 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 15-ТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата: 12.09.2016 16:35
Кількість переглядів: 1134

Фото без опису

14 вересня 2016 року об 14 годині у  приміщенні малої зали Бобринецької районної ради, розташованої у м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, відбудеться 15-та позачергова  сесія Бобринецької міської ради.

Проекти рішень знаходяться в розділі "Офіційні документи" 

 

 

 

                                                                                  

                                                                                                                       Фото без опису

УКРАЇНА

БОБРИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05 вересня 2016 року                                                                                      № 129

м. Бобринець

Про скликання позачергової

15 сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.п. 8 п. 4 ст. 42, п. п. 5, 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю негайного вирішення питань життєдіяльності Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, -

 

 1. Скликати позачергову 15 сесію Бобринецької міської ради сьомого скликання на 14.09.2016 року. Пленарне засідання сесії провести у приміщенні малої зали Бобринецької районної державної адміністрації, розташованої у м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, 14.09.2016 року, початок о 14 год. 00 хв.

 

 1. Головам постійних комісій міської ради забезпечити проведення засідань постійних комісій до проведення пленарного засідання сесії.

 

 1. Перелік питань, які пропонуються до порядку денного сесії:

 

 1. Про затвердження Порядку передачі майна комунальної власності Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади в користування (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
 2. Про зміни до «Положення про тендерний комітет або уповноважену особу(осіб) Бобринецької міської ради» (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
 3. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Бобринецької міської ради п’ятого скликання №354 від  23 травня 2007 року «Про затвердження порядку списання основних засобів з балансів підприємств, комунальної власності територіальної громади» шляхом викладення в новій редакції додатку (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).
 4. Про затвердження порядку призначення і виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).
 5. Про внесення змін до міської програми «Реконструкція, капітальний і поточний ремонт та утримання доріг Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік» затвердженою рішенням сесії міської ради від 24 грудня 2015 року №53 (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).
 6. Про передачу шкільного автобуса марки ПАЗ 4234-04 на баланс відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).
 7. Про надання згоди для передачі екскаватора марки ЕО – 4321 з балансу КП «Комунальник» Бобринецької міської ради на баланс КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради. (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року № 55 «Про міський бюджет на 2016 рік». (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 березня 2016 року №168 «Про програму підтримки місцевого самоврядування у Бобринецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2016-2017 роки. (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.).

 

 1. Про затвердження норм витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів. (Доповідач - начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.).
 2. Про затвердження структури апарату та виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів (Доповідач – начальник загального відділу міської ради Удовенко О.А.)

 

 1. Про надання дозволу комунальному підприємству Бобринецької міської ради «Комунальник» на зняття з балансу чотирьох одноквартирних житлових будинків. (Доповідач – провідний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства Бобринецької міської ради Баранов О.В.)

 

 1. Про розгляд листа Новоукраїнської місцевої прокуратури щодо порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» головою Бобринецької районної ради. (Доповідач – міський голова Сніжко В.В.)

 

 1. Земельні питання. (Доповідач – завідувач сектором земельних ресурсів Пальок В.І.)

 

 1. Різне.

4. Оприлюднити дане розпорядження та проекти рішень з питань порядку денного 15 сесії на веб-сайті Бобринецької міської ради та на інформаційному стенді Бобринецької міської ради.      

5.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Міський голова                                                                       В.В.СНІЖКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь