Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 16.03.2018 16:24

Щиро вітаю вас з професійним святом!
Ваша праця – це реальний внесок в оновлення і процвітання Бобринецької громади. Вона нелегка і заслуговує на повагу. Адже від вашої працелюбності залежать комфорт і затишок у домівках, чистота і охайність вулиць, скверів, парків міста, а отже, і настрій мешканців. Це відповідальна робота – безперервно постачати населенню воду, забезпечувати  чистоту та інші блага цивілізації. Вони залишаються непомітними, якщо завжди є, і стають життєво необхідними, коли зникають. Завдяки вашим старанням з року в рік змінюється загальний вигляд нашої  громади: вона стає більш чистою, впорядкованою, освітленою, квітучою.

Від усіх жителів громади зичу вам здоров’я, успіхів і нових професійних висот на благо розквіту нашої громади. Нехай кожен ваш день буде зігрітий теплом, людською шаною та вдячністю.

З повагою

міський голова                                                                                 В.СНІЖКО