ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.04.2017 16:33

Фото без опису

27 квітня 2017р.  відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького. На засіданні були присутні тринадцять членів виконкому.

На засіданні члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, який складався з 13 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема були розглянуті проекти рішень:

1) Про організацію сезонної торгівлі на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади

2) Про затвердження графіку проведення ярмаркових заходів протягом 2017 року.

3) Про затвердження списків на пільгове харчування.

4) Про встановлення пріоритету на місці розташування рекламного засобу.

5) Про затвердження проектно-кошторисної документації.

6) Про дозвіл КП «Комунальник» на проведення робіт з поточного ремонту тротуару.

8) Про затвердження планів-схем розташування місць поховання померлих на території кладовищ м. Бобринець.

7) Про дозвіл на встановлення огорожі біля квартири багатоквартирного житлового будинку.

9) Про присвоєння адреси житловому будинку.

10) Про присвоєння адреси житловому будинку.

11) Про виділення матеріальної допомоги.

12) про дозвіл на спиляння та підрізання зелених насаджень на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади

13) Різне

Питання про дозвіл на встановлення огорожі біля квартири багатоквартирного житлового будинку було направлене на доопрацювання, для більш детального вивчення ситуації. Решта рішень були вирішені позитивно