ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.12.2016 16:32

Фото без опису21 грудня 2016 року відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького.   На розгляд засідання виконавчого комітету  було винесено наступні питаня :

1) Про міський бюджет на 2017 рік (начальник відділу бухгалтерського обліку – головний бухгалтер фінансового управління міської ради Мельнікова І.І.)

2) Про план роботи Бобринецької міської ради та виконавчого комітету на 2017 рік (секретар виконкому міської ради І.Я.Дмитрян)

3) Про затвердження фінансових планів підприємств Бобринецької міської ради (головний спеціаліст із економічних та юридичних питань бюджетного відділу фінансового управління міської ради Яковченко С.О.)

4) Про звільнення від батьківської плати за харчування в ДНЗ міста (головний спеціаліст із економічних та юридичних питань бюджетного відділу фінансового управління міської ради Яковченко С.О.)

5) Про присвоєння адреси (завідувач сектором земельних ресурсів міської ради Пальок В.І.)

6) Про присвоєння адреси (завідувач сектором земельних ресурсів міської ради Пальок В.І.)

7) Про присвоєння адреси (завідувач сектором земельних ресурсів міської ради Пальок В.І.)

8) Про присвоєння адреси (завідувач сектором земельних ресурсів міської ради Пальок В.І.)

9) Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку  (провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління міської ради Грінченко М.В.)

10) Про надання дозволу колективному оптово-торгівельному підприємству «Кооператор» на проведення земельних робіт для будівництва водопроводу (провідний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства міської ради Баранов О.В.)

11) Про надання дозволу на видалення дерев (провідний спеціаліст сектору земельних ресурсів міської ради Костюков Д.Г.)

12) Про надання матеріальної допомоги (секретар виконкому міської ради І.Дмитрян)

13) Різне

За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення, а виконавцям надано відповідні доручення.