Боротьба зі снігом у громаді триває

Дата: 08.02.2017 16:31

Фото без опису

Останніми днями повернулася морозна погода та снігові заметілі. Із першим снігом розпочалися роботи з розчищення доріг, що тривають і в даний час. Для розчищення доріг, площ та тротуарів на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади задіяні 4 одиниці  техніки. Крім того, працюють робітники КП «Комунальник» Бобринецької міської ради, які вручну розчищають від снігу ті місця, де це неможливо зробити технікою. Роботи не припиняються та проводяться постійно для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади. Після розчищення небезпечні ділянки автодоріг та тротуарів посипаються піском.

У свою чергу Бобринецька міська рада уважно слідкує за ситуацією  на дорогах та, у разі необхідності, терміново вживатиме заходів для організації безпечного та безперешкодного руху мешканців громади.