Всеукраїнська олімпіада з настільного тенісу .

Дата: 09.11.2016 16:25

Фото без опису

З 3 по 6 листопада 2016 року  у м. Івано-Франківськ проходила Всеукраїнська олімпіада серед школярів з настільного  тенісу.

В складі команди Кіровоградської області , яка складалася з 4-х чоловік ( 2 хлопчика та 2 дівчинки) виступала вихованка Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Телих Анастасія.

Серед 52 учасниць в особистому заліку Анастасія зайняла 14 місце, а в парних змаганнях з дівчинкою з м. Кропивницький зайняла 10 місце.

Поїздка стала можлива за рахунок коштів Комітету фізичного виховання та спорту, управління освіти Кіровоградської області та фінансова підтримка батьків.

Адміністрація КЗ «ДЮСШ»