Розпочато ремонт вулиці Народної

Дата: 13.09.2017 16:23

Роботи з покращення благоустрою громади продовжуються згідно затверджених планів та графіків робіт. Відразу після закінчення ремонту дорожнього покриття по вулиці Соборній, розпочато ремонт відрізку вулиці  Народної від вулиці Паркової до вулиці Миколаївської. На  даному відрізку вже протягом  багатьох років дорожнє покриття перебуває в аварійному стані, а це майже центр міста і багато людей саме цим шляхом щодня проводжають дітей до дитячого садка, чи йдуть до центра міста у справах. Тож  за ініціативи міського голови Валерія Сніжка було вирішено  постелити повністю   нове асфальтне покриття. За сприятливих погодних умов роботи за графіком планується завершити через декілька днів.

Просимо мешканців громади та проживаючих на даному відрізку вулиці з порозумінням віднестися до тимчасових незручностей.