Відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України

Дата: 05.12.2017 16:17

Фото без опису

05 грудня відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних сил  України. Свята не випадково стоять поруч у календарі,  в житті ці два покликання тісно пов’язані. Без волонтерів ми б не мали  такої  могутньої армії, а без добре забезпечених збройних сил  ми б, мабуть, не змогли протистояти агресору. Сьогодні волонтери і військовослужбовці працюють заради спільної мети – захисту неньки України. Тож в Міжнародний день волонтера та напередодні Дня Збройних сил України міський голова Валерій Сніжко, колектив міської ради, міська ветеранська організація, волонтери, військовослужбовці та воїни АТО  зібралися біля пам’ятника Невідомому солдату, для вшанування  пам’яті  воїнів, що віддали своє життя, захищаючи мир на Батьківщині.  Учасники  зібрання також під час урочистої ходи поклали квіти до пам’ятників загиблим вчителям та учням міста,  пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО, що знаходяться на міських навчальних закладах. Завершилася хода на території Свято-Миколаївської  церкви де міський голова разом з волонтерами та воїнами АТО поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО та могили волонтера, настоятеля Свято-Миколаївської церкви Юрія Ониська.

Під час урочистостей, які відбувалися в районному будинку культури до присутніх звернувся міський голова  Валерій Сніжко, він привітав усіх з нинішнім та прийдешнім святами, висловив слова щирої вдячності та глибокої шани волонтерам і військовослужбовцям за їх важливу і відповідальну роботу. Міський голова оголосив  подяку Бобринецької міської ради за активну громадську позицію,  невичерпану жагу приносити  користь суспільству, за чуйність, незламну віру у свій народ та з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера, а також вручив подарункові набори:

КОВАЛЬЧУКУ Віталію Васильовичу – волонтеру, фізичній особі -  підприємцю;

КОРЖУ Костянтину Юрійовичу – волонтеру, фізичній особі -  підприємцю;

ФЕСЕНКУ Юрію  Миколайовичу – волонтеру, фізичній особі -  підприємцю.

За наполегливе, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди   26–ї річниці Дня Збройних сил  України , Валерій Вадимович вручив грамоту Бобринецької міської ради,  квіти та подарунковий набір:

БАБІЧУ Вадиму Вячеславовичу –  начальнику відділення офіцерів запасу і кадрів Бобринецького районного військового комісаріату;

ГОНЧАРЕНКУ Олександру Васильовичу – головному спеціалісту відділення комплектування  Бобринецького районного військового комісаріату;

ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКУ Михайлу Анатолійовичу  – старшому офіцеру відділення комплектування  Бобринецького районного військового комісаріату;

КОЛЕСНІЧЕНКО  Анастасії Віталіївні – головному спеціалісту відділення комплектування  Бобринецького районного військового комісаріату;

КУТРОВСЬКОМУ Едуарду Павловичу – старшому офіцеру мобілізаційного відділення Бобринецького районного військового комісаріату;

ЛИСАК Ліані Дмитрівні – головногому спеціалісту відділення офіцерів запасу і кадрів Бобринецького районного військового комісаріату;

ПОЧКАЙ Олександру Олександровичу – відповідальному виконавцю мобілізаційного відділення Бобринецького районного військового комісаріату

Також оголосив подяку Бобринецької міської ради за мужність та відвагу, активну життєву позицію, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені при виконанні службових обов'язків та з нагоди 26 – ї річниці Дня Збройних сил  України, вручив подарунковий набір:

ДАВИДЕНКУ Сергію Олександровичу – старшому солдату;

КОГУТУ Олександру Володимировичу – старшому солдату;

НАУМЕНКУ Івану Миколайовичу – солдату.

Міський голова Валерій Сніжко, в знак подяки від усієї громади,  вручив волонтерам та військовослужбовцям  Бобринеччини святковий пиріг.

З професійним святом присутніх також вітали заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна та Військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату підполковник  Микола  Капітоненко.

Після  завершення урочистої частини розпочалася святкова концертна програма.