Чорнобильський біль

Дата: 26.04.2017 16:15

І біль, і сум, і жаль, але й надія… Саме так розпочався музично-літературний захід «Чорна скрижаль Чорнобиля», присвячений 31-й річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Учні 8-х класів Комунального закладу «Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів № 5» згадали поіменно тих, хто першими прийняли «бій» з невидимим ворогом – атомом; продекламували  поезії про страшну подію; показали весь трагізм катастрофи у хореографічній композиції.  Завершальним акордом заходу стала пісня про майбутнє України у виконанні гості – у минулому учениці закладу – Плеханової Тетяни.

Учні 10 класу взяли участь у міському заході по вшануванню пам’яті загиблих при ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.