Відбулися товариські ігри з футзалу між КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської та ДЮСШ «Альянс» м. Кропивницький

Дата: 26.12.2017 16:13

Фото без опису22 грудня в місті Кропивницький відбулися товариські ігри з футзалу між  вихованцями комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради та  дитячо-юнацькою спортивною школою «Альянс» м.Кропивницький.  Кожну з спортивних шкіл  представляли по дві команди.  В результаті товариських ігор вихованці  КЗ «ДЮСШ», які входили до складу «Команди №1» зайняли перше місце, перемігши суперників  в двох іграх з рахунком  5-0 та 6-0. «Команда №2» поступилась суперникам в двох іграх з рахунком 0-3 і 1-5 та зайняла – IV місце. Тренує дітей тренер-викладач Філіпенко Ігор Анатолійович.