Рада директорів навчальних закладів міста

Дата: 28.03.2017 16:11

Фото без опису

На базі Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО» проведено раду директорів навчальних закладів міста, у якій взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, завідувач міського методичного кабінету Синьогуб Ірина Юріївна, голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Цесарська Лариса Наумівна, методисти міського методичного кабінету, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, завідувачі дошкільних навчальних закладів.

Відповідно до плану роботи були висвітлені такі питання:

1. Про стан роботи шкільних бібліотек із забезпечення та збереження бібліотечного фонду підручників та розвитку читацьких інтересів школярів.
  2. Про стан викладання предмету «Захист Вітчизни» і фізичної культури та роботу навчальних закладів з питань військово-патріотичного виховання та фізичної культури.
  3. Різне.

З усіх питань, розглянутих на раді, директорам навчальних закладів міста надані відповідні доручення та рекомендації.