Казкове свято для найменших жителів громади

Дата: 03.01.2018 16:03

Фото без опису

02 січня найменші жителі громади, які зібралися біля  міської ялинки, поринули в справжню казку. Дійство, що проходило на сцені,  та було підготовлене літературним гуртком Міського Будинку культури, перенесло малят на казкову лісову галяви.  Веселі звірята  разом з дітлахами провели рік Півня, та зустріли рік Жовтого Собаки. Малеча з подивом спостерігала за дійством, та найбільше радості викликали веселі хороводи і танці, які для малечі провели учасники учнівсько-студентського парламенту міської ради. Заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Петрівна поздоровила малечу та батьків з прийдешніми святами. Приємним сюрпризом для дітей пільгових категорій  стали солодкі подарунки від народного депутата України  Станіслава Березкіна та призи і солодощі від міського голови Валерія Сніжка.

Дитячий сміх та радісний гомін малечі розфарбували похмурий ранок в яскраві кольори. Навіть у людей, які проходили повз місце проведення заходу, при погляді на жваве свято та радісну малечу на обличчі з’являлася приємна посмішка.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису