Підготовки навчальних закладів міста Бобринець до роботи в 2017/2018 навчальному році на завершальному етапі

Дата: 11.08.2017 16:01

Фото без описуЗ метою належної підготовки навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період вживаються такі заходи:  в КЗ «НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» здійснено ремонт коридорів 2 – го та 3 – го поверхів, на першому поверсі додатково облаштовано внутрішній туалет, частково відновлено лакофарбове покриття  підлоги, дверей, металевих конструкцій 2-х спортивних майданчиків закладу на  загальну суму 25,4 тис. грн.; в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 придбано та встановлено растрові світильники, відновлено лакофарбове покриття стін, підлоги, дверей, дерев’яних та металевих конструкцій спортивного залу, проведено поточний ремонт 2-х сходових кліток (шпаглювання та фарбування стін, стелі)  на загальну суму 38,5 тис. грн.; в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3» здійснено зовнішню побілку будівлі закладу, відновлено лакофарбове покриття ззовні та зсередини вікон школи, відновлено лакофарбове покриття коридору 2-го корпусу, проведено побілку та фарбування в приміщеннях їдальні і котельні на  загальну суму 11 тис. грн., в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» відновлено лакофарбове покриття підлоги у всіх класах та коридорах, замінено лінолеум у харчоблоці, частково відновлено відмостку школи, проведено побілку стін котельні, надвірного туалету та господарської будівлі на загальну суму 10 тис. грн.; в Бобринецькому дошкільному закладі №1 «СОНЕЧКО» здійснено обклеювання стін шпалерами в ігрових і спальних кімнатах та коридорах, в приміщеннях відновлено лакофарбове покриття, замінено міжкімнатні двері на загальну суму 55,9 тис. грн.; в Бобринецькому дошкільному навчальному закладі №2 «РОМАШКА» облаштовано спортивний майданчик, замінено міжкімнатні двері, придбано килимове покриття, відновлено лакофарбове покриття паркану, сходів, встановлено каналізаційні люки, відновлено ізоляцію димовивідної труби топкової на загальну суму 32 тис. грн.