Привітання з Днем фізичної культури і спорту України

Дата: 12.09.2020 14:16

Фото без описуТрадиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту.

Є люди, для яких спорт – це сенс життя. Ці спортсмени відомі на весь світ. Але кожен чемпіон розпочинав свій шлях до олімпійських вершин з уроків фізичної культури та спортивних секцій.

Бобринець багатий спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет рідного краю.

Ми пишаємося вами! Щастя, здоров’я, оптимізму, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай вам просто щастить в усьому. Доброго вам здоров'я, щастя і радості від перемог та удач!

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

З повагою   міський голова                                       В.СНІЖКО