Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.08.2020 11:46

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 18 серпня  під керівництвом заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмили Кривошеї було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини міської ради.

На засіданні комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав та про ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.