Які документи необхідні для реєстрації в центрі зайнятості?

Дата: 18.08.2020 09:00

Фото без описуБільшість центрів зайнятості повертаються до звичного режиму роботи та відновлюють особистий прийом безробітних. Протягом останніх карантинних місяців для реєстрації в службі зайнятості достатньо було заповнити лише дві заяви та надіслати їх на електронну пошту центру зайнятості. Нагадуємо, що громадяни, які реєструвалися онлайн, повинні взяти з собою на запланований особистий прийом до кар’єрного радника оригінали документів. Яких саме? Ось перелік:

• паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України
  • облікова картка платника податків
  • трудова книжка (цивільно-правовий договір або документ, який підтверджує період зайнятості)
  • диплом або інший документ про освіту
  • військовий квиток (у разі потреби)

Більш детально за посиланням: https://is.gd/WfOF8H

Якщо у вас є питання – телефонуйте. Деталі за номером «гарячої лінії»: 0 800 50 99 66