Визначено переможців Громадського бюджету 2020

Дата: 13.08.2020 10:54

Фото без опису

12 серпня відбулося засідання координаційної ради громадського бюджету на якому було затверджено остаточні результати голосування за проєкти громадського бюджету 2020.  Цей рік вирізнився великою активністю авторів проєктів, які проводили енергійну  інформаційну компанію, що призвело до збільшення кількості мешканців, які підтримали проєкти своїми голосами.  Всього в 2020 році 1551 особа проголосувала за проєкти громадського бюджету, що  вдвічі більше ніж у минулому році ( 866 голосів – 2019 рік). Зокрема 993 особи проголосували в паперовому вигляді та 558 осіб в електронному вигляді.

Нагадаємо, що кожен мешканець громади мав право віддати один голос за малий проєкт та один за великий. Під час внесення всіх бюлетенів  до електронної платформи «Громадського бюджету», 73 бюлетеня було відхилено в зв’язку з некоректними даними, подвійним голосуванням, або відсутністю одного чи декількох обов’язкових даних в бюлетені. Загалом зараховано 2881 голос (не всі мешканці виявили бажання голосувати за 2 проєкти та голосували  лише за 1).

За результатами голосування проєкти  розташувалися наступним чином:

Малі проекти вартість до 50 тис.грн

Місце

Назва проекту

Кількість голосів

1

«Кінотеатр під відкритим небом»

249

2

Країна дитинства на «Рущині»

245

3

«Рогозівський майданчик для всієї родини»

237

4

«Sport – Land» Рогозівка

234

5

Інсталяція-артоб'єкт "Я люблю Бобринець"

168

6

Спортивне село (с.Коржеве, с,Богданівка, с.Червона Долина (одне місце зарезервовано на проєкти від сіл на територій громади)

41

7

Бювет живої води СваРода в парку Кропивницького

163

8

Зона комфорту та відпочинку біля ЦДЮТ

162

9

Казковий двір дитинства (дитячий майданчик біля багатоквартирного будинка вул.Незалежності, 105)

58

Великі проекти вартість до 100 тис.грн

Місце

Назва проекту

Кількість голосів

1

Освітлення «Кубинського» скверу

580

2

Безпечне покриття для дитячого майданчика в парку ім. Кропивницького

398

3

Вуличне освітлення на сонячних батареях (м-н Грицькова)

346

Вітаємо 6-ох переможців серед малих та 2-х переможців серед великих проєктів.

Дякую всім хто взяв участь у громадському бюджеті 2020. Окрема подяка авторам, які провели титанічну роботу з підготовки проєкту, проведення інформаційної компанії та витримали гору критики, яка впала на їхні плечі.  Сподіваємося, що в наступному році будемо спостерігати ще більшу активність мешканців громади та велике різноманіття ідей для проєктів. Ніхто крім нас не зробить нашу громаду кращою.