Нова огорожа освітніх закладів міста
Дата: 12.08.2020 11:24
Кількість переглядів: 1319
Шановні мешканці громади наразі силами КП «Комунальник» встановлюється огорожа на території навчальних закладів міста, а саме КЗ «НВО«НВК« Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 », КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №5» та центру дитячо-юнацької творчості. Огорожа охопить навчальні заклади, котельну, спортивний зал ДЮСШ, гуртожиток та спортивний комплекс, гарантуючи безпеку школярів на території шкіл та ЦДЮТ, які щодня відвідують ці заклади та збереження майна, яке знаходиться на території. Роботи планується завершити до свята «першого дзвоника».