Попередній підрахунок паперових бюлетенів за проєкти "Громадського бюджету 2020"

Дата: 06.08.2020 11:32

Завершилося голосування за проєкти громадського бюджету 2020. Сьогодні координаційною радою було попередню підраховано голоси. З результатами підрахунку  голосів які надійшли протягом 4-5 серпня  можна ознайомитися нижче.

Звертаємо  увагу, що це лише попередні результати. Остаточні результати будуть відомі після внесення  і перевірки всіх бюлетенів у електронній базі. Результати можуть дещо змінитися, оскільки при попередньому внесені було виявлено декілька бланків мешканців, які вже проголосували в електронному вигляді, які не є жителями громади, або використовували вигаданий  або чужий номер паспорта.

Остаточні результати голосування стануть відомі до 17.00 год 11 серпня 2020.