Дата: 05.08.2020 16:21

Фото без описуВідповідно до п. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Житлового кодексу Української РСР, п. 25 та 25-1 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР щорічно з 01 вересня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Бобринецької міської ради.

Всі громадяни, що перебувають на квартирному обліку, зобов'язані пройти перереєстрацію та поновити документи квартирного обліку.

До заяви для пререєстрації/внесення змін в облікову справу  додаються:

1. Паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податку (на кожного члена сім'ї), оригінал та копію.
  2. Довідка про склад сім’ї.
  3. Довідки про реєстрацію місця проживання особи  (форма 13) на кожного члена сім’ї (дружина (чоловік) їх малолітні, неповнолітні діти…).
  4. Документ, який посвідчує пільгу заявника при наявності, (оригінал та копію).
  5. Документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї

(свідоцтво про одруження/розлучення, народження дітей, смерть, тощо) копія та оригінал.

1.  Технічний паспорт на квартиру/будинок, що перебуває у власності чи користуванні (оригінал та копію). На державне (комунальне) житло – довідку про займані житлові приміщення (кількість кімнат, житлова та загальна площі, поверх) видану власником або балансоутримувачем.
  2. Свідоцтва на право власності при наявності (оригінал та копію).
  3. Довідка з місця роботи/навчання/РЦЗ.
  4. Копія довіреності/доручення – для уповноваженої особи.
  5. Інші документи - за необхідності.

Особам, які перебувають на квартирній черзі при виконавчому комітеті міської ради звернутися до Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бобринецької міської ради ( 27200, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Миколаївська, 51 А) з вищезазначеним пакетом документів.