Мандрівний кінотеатр активно інформує про громадський бюджет

Дата: 04.08.2020 16:59

Фото без опису31 липня на мікрорайоні Грицькова відбувся кіновечір, де говорили про можливості участі громадськості у прийнятті рішень на місцевому рівні. Минулого року мешканці і мешканки Грицькової завдяки бюджету участі втілили проєкт дитячого майданчика, який потім доповнили іншими ігровими зонами, і місце перетворилося на чудову зону відпочинку і розваг.
Цього ж року кінотеатр під відкритим небом надав можливість переглянути відеопрезентацію про проєкт 2019 року і обговорити нові цікаві ініціативи цього року, зокрема, освітлення мікрорайону біля майданчика, арт-обєкту "Я люблю Бобринець", "Кінотеатр під відкритим небом".
Були і непередбачувані моменти, коли відмовила апаратура, та команда мандрівного кінотеатру вдало застосувала навички роботи з дитячою аудиторією, то ж вечір доповнили рухливі ігри. До речі, хороша ідея для розвитку кіновечорів!
Чекаємо наступних зустрічей з нетерпінням.