УВАГА! З 5 по 16 серпня не буде працювати Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Дата: 28.07.2020 15:47

Фото без опису

З 5 по 16 серпня відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення ЄДР. Тому цими днями він не буде працювати

У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР з 07 серпня буде відсутній. Документи на реєстрацію НЕ прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати похід до державного реєстратора, щоб здійснити необхідні реєстраційні дії (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Враховуючи складність процесу впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, починаючи з 18.00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть також працювати:

-  портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);

-  обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);

- сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

-  «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);

- публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.

Також, у зазначені дні робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на IT-інфраструктуру ДП «НАІС».