З Днем Працівника Торгівлі!

Дата: 26.07.2020 14:04

Шановні працівники торгівлі!

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби людей.

Стрімкий розвиток торгівельної галузі, висока якість послуг та культура обслуговування населення – це результат ваших старань та щоденної тяжкої праці. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей, зручність та комфорт кожного мешканця нашого міста.

Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

З нагоди професійного свята бажаю вам здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, гарного попиту на ваші товари, усміхнених покупців, економічної стабільності та процвітання!

міський голова                                         Валерій СНІЖКО