Лавандове поле в с.Шляхове

Дата: 22.07.2020 10:29

Французький письменник Жан Жіоно говорив: “Лаванда – душа Провансу”. І це воістину так, адже неможливо уявити південь Франції без його живописних лавандових полів. Міні Прованс з’явився  і в Бобринецькій громаді в с.Шляхове. Період цвітіння так званого “блакитного золота” триває з червня по серпень залежно від сорту, клімату і місця розташування. Цвіт квітучої лаванди прикрашають ландшафт сільського двору, який створили Людмила та Григорій Болобон. Подружжя власноруч збудували будинок та створили затишний двір. Пані Людмила також створює гарні ляльки та інші вироби з тканини, які можна придбати і прикрасити домашній інтер’єр.

Сподіваємося, що з часом це подвір’я стане туристичною садибою, де можна буде відпочити, придбатилавандову та крафтову продукцію. ???????