З Днем молоді!

Дата: 26.06.2020 14:42

Фото без описуШановна молодь Бобринецької громади!

Щиро та сердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді.

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства.

Ваші вміння, знання, талант і енергійність конче необхідні нашій країні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту.

Переконаний, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

В цей прекрасний літній день бажаю Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили і здоров’я, великого людського щастя та здійснення всіх мрій та планів. Зі свого боку запевняю, що органи влади докладатимуть усіх зусиль, аби молоде покоління мало можливість розвиватися, зростати фізично, духовно та ментально.

Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

З повагою,

міський голова                                                                       Валерій СНІЖКО