МИ ВІТАЄМО ТАТУСІВ

Дата: 22.06.2020 16:18

Кожна дитина мріє стати сильною, сміливою, спритною, як тато, тому саме напередодні Дня тата 19 червня 2020 року в Бобринецькому дошкільному навчальному закладі №2 «РОМАШКА» з метою популяризації ролі чоловіка-батька у суспільстві, усвідомлення татами важливості активної участі в партнерстві з мамою у вихованні дитини була організована онлайн фотовиставка «Мій тато - моя гордість!»

Найголовнішим у нашій фотовиставці було мотивувати дітей і тат до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, щоденних проявів взаємодії тата з сім’єю. Люблячі і дбайливі мами і тата є основою для розвитку гармонійної особистості дитини.

Присутність тата у житті дитини часто цінніша за дорогий подарунок. Даруйте себе дітям! Колектив нашого садочка вітає вас із Днем батька. Мудрості, любові та здоров'я вам, татусі.