День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2020 15:35

Фото без опису22 червня, щороку український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Пам’ять з особливою гіркотою повертає нас до трагічної дати – більше 70-ти років тому на нашу землю прийшла кривава війна, яка забрала в України мільйони синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихали нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період.

На жаль, змінити хід історії неможливо, наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму та  берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець.

У цей день в Бобринецькій громаді працівники міської ради, територіального центру, відділу освіти та міської організації ветеранів України поклали квіти до памятника Невідомому солдату вшановуючи пам’ять загиблих.

Сьогодні Україна знову втрачає своїх синів та дочок. Звитяжців, які пішли у безсмертя, з честю захищаючи незалежність, суверенітет і цивілізаційний вибір Української держави. Мирних громадян, які загинули від рук новоявленого агресора.

Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та забирає нині жорстока війна.

Вклонімося  героям-визволителям, які врятували нашу країну і весь світ від нацизму.

Вічна пам'ять загиблим.  Честь і слава живим героям!Фото без опису