Привітали медичні колективи Бобринеччини з професійним святом

Дата: 22.06.2020 08:49

Фото без опису19 червня напередодні Дня медичного працівника міський голова Валерій Сніжко та заступниця міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея  привітали медичну спільноту Бобринеччини з їх професійним святом.

Міський голова привітав керівників і колективи КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Бобринець", Бобринецької центральної районної лікарні та Територіальне медичне об’єднання «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області», які привітно та радісно зустрічали гостей.

Валерій Вадимович висловив вдячність за відданість професії, побажав медичним працівникам здоров’я, наснаги, нових звершень і душевного комфорту, щоб вони і надалі виконували своє високе призначення. Він відзначив, що міська влада докладає усіх зусиль, щоб піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, щоб забезпечити гідний рівень життя і праці медиків, а отже і якісну медичну допомогу мешканцям Бобринеччини.

Валерій Сніжко оголосив подяку Бобринецької міської ради за вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, підвищення якості надання медичних послуг населенню, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника:

КОНДРАШКІНІЙ Тетяні Сергіївні – сестрі медичній операційний опер блоку комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради;

НЕКЛЕСІ Надії Федорівні – молодшій медичній сестрі з догляду за хворими педіатричного відділення комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради;

САНДУЛ Оксані Анатоліївні – сестрі медичній-анестезисту відділення анестезіології з ліжками ІТ комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради;

СОРОКІ Ніні Борисівні – акушерці жіночої консультації комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради;

ШЕВЧЕНКУ Олександру Вікторовичу – лікарю-акушеру-гінекологу жіночої консультації комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради.