Передали "Скриньку здоров'я громади" медичному закладу

Дата: 18.06.2020 08:58

Фото без описуУ рамках проєкту Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та співпраці Бобринецької міської ради громада отримала гуманітарну допомогу з  необхідними захисними засобами .

17 червня міський голова Валерій Сніжко передав «Скриньку здоров'я» директору КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Бобринець" Ользі Вініченко.

Захисні засоби будуть розповсюджені серед медичних працівників первинної медико-санітарної допомоги, щоб вони могли подбати про своє здоров'я та здоров'я жителів громади.

Бобринецька міська рада висловлює велику подяку представникам Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану благодійну допомогу.

До скриньки увійшли: маски медичні захисні, костюми біологічного захисту, окуляри захисні, дезінфекційні засоби, респіратори з клапаном, рукавички оглядові,  термометр безконтактний інфрачервоний.Фото без опису