Подарунок для родини дитячого будинку сімейного типу

Дата: 16.06.2020 12:04

Фото без опису16 червня міський голова Валерій Сніжко, заступниця міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та начальниця служби у справах дітей Наталія Горецька вручили телевізор родині  дитячого будинку сімейного типу Василю та Галині Андрєєвим, які виховують п'ятеро прийомних дітей.

Даний подарунок став можливим в рамках благодійної акції “Допомога дітям”, за сприяння міської ради, благодійної організації “Благодійний фонд “Фаворит Фаундуйшн” та ГО “Відповідальне батьківство”.

Міський голова висловив вдячність батькам за виховання молодого покоління та піклування про дітей.

Щира подяка благодійникам за наданий подарунок!