Готуємось до старту «Громадського бюджету 2020»!!!

Дата: 12.06.2020 13:59

Фото без опису

Цього року карантин вніс свої корективи в життя кожного із нас. Не виключенням став і «Громадський бюджет нашої громади», його початок перемістився з 15 березня на 15 червня.

15 червня початок «Громадського бюджету» - можливо так і краще?  Якщо поглянути з іншого боку, перенесення дати початку громадського бюджету – це великий плюс для авторів. Вони мали додаткові 3 місяці для доопрацювання своїх проєктів. Адже конкуренція в цьому році очікується непроста. Додається нова категорія великі проєкти сума фінансування яких становить до 100 000 грн, тож відстояти свою ідею та перемогти у конкурсі буде не просто. Кількість малих  проєктів залишилась не зміною – 6 проєктів максимальною сумою 50 000 грн кожний.

Хочеш змін в своїй громаді? Подай свою ідею на «Громадський бюджет 2020». Чекаємо на Ваші заявки з 15 червня!!!

Бланк-заявку можна завантажити за посиланням - https://bobrynets.pb.org.ua/help/forms