Перші кроки Молодіжної ради

Дата: 02.06.2020 15:11

Фото без описуЧлени Молодіжної ради виявили ініціативу взяти під свою відповідальність ділянку, яка буде радувати своєю красою всіх прохожих. Міським головою Валерієм Сніжком було надано клумбу членам ради біля пам’ятника  Марка Лукича Кропивницького в центрі парку.

1 червня активісти Молодіжної ради відповідально, творчо та креативно підійшли до справи і понад 200 квіток прикрасили символ міського парку. Разом з молоддю працювали заступниця міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та депутат міської ради Олександр Москалик.

Щира дяка волонтерам - Тетяні Пісній, (100 петуній), Людмилі Пуліковській,(петунії), Олені Дроздовій ( маки, ромашка, хризонтема), Оксані Сокуренко, (ромашки) за надані квіти, любов до рідного міста та  добру справу.

Також на території парку працівниками міської ради, центру дозвілля молоді, територіального центру було висаджено іриси, які надали Світлана Дубченко, Лідія Єипенко, Валентина Змикало.

Дякуємо Вам за турботу, небайдужість до краси рідного міста!!!!