Садочки відновлять свою роботу

Дата: 26.05.2020 08:32

Фото без опису22 травня 2020 року відбулася нарада-навчання керівників та медичних працівників закладів дошкільної освіти, на якому розглянуто питання відновлення роботи дитячих садків міста в умовах продовження карантину.

Навчання провела Тернюк Людмила Олексіївна - заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

У процесі навчання опрацьовано постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню  на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення  протиепідемічних заходів», рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій залежно від епідеміологічної ситуації (протокол № 22 від 22 травня 2020 року), тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України № 25 від 21 травня 2020 року.

Керівників закладів дошкільної освіти зобов’язано здійснити відповідні заходи щодо підготовки дитячих садків до відновлення діяльності.

Відповідно наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради при наявності висновку комісії щодо моніторингу відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста  у період карантину з 01 червня 2020 року буде відновлено роботу закладів дошкільної освіти за умови дотримання вище вказаних тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.