ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 26.05.2020 08:29

Коли вдягаю вишиванку,

Немов в любові признаюся

Своїй країні ніжно й палко,

Вдягну і Господу молюся.

За мир та спокій в Україні!

Щоб вишивані візерунки

У долю кожної родини

Внесли приємні подарунки!

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння українського вишитого одягу.

Вишиванка – для українця не лише одяг, який вдягають у найважливіші дні життя або свята. Це символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ. Яскраві кольори і візерунки символи – усе це є вишиванка.

Відзначають цей день щороку в третій четвер травня.

З метою збереження українських цінностей, популяризації національного одягу, педагоги та вихованці закладів дошкільної освіти міста долучилися до святкування Дня вишиванки.

Вся велика садкова родина дошкільного навчального закладу «СОНЕЧКО» приєдналися до флешмобу «Вишиванка іде по Землі!». Батьки надали фото своїх діток у надзвичайно гарних вишиванках. Діти короткотривалої та старшої груп оздоблювали декоративні паперові сорочки українськими традиційними візерунками.

У дошкільному навчальному закладі «РОМАШКА» організовано он лайн виставку дитячих малюнків «Два кольори» та фотоколаж «Моя вишиванка».

Вихователем старшої групи Короп Н.А. створено відеофільм «Вишиванка – свято української душі».

Тож, носімо вишиванки на долю й щастя – це наш оберіг!