«Єврофест 2020»

Дата: 20.05.2020 16:48

Фото без описуЗ 12 по 15 травня на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся в онлайн режимі щорічний фестиваль «Єврофест 2020» на тему: «Європейське майбутнє України. Крокуємо разом».

«Єврофест 2020» пройшов урочисто, яскраво, був сповнений емоційністю та хвилюючою атмосферою, наповнений змістовними подіями. Святкове відкриття фестивалю, активна участь в інтернет-конференції «Європейське майбутнє України», віртуальна мандрівка країнами Європи, онлайн євро-квест, конкурси малюнків, фотоколажів та світлин, онлайн-зустрічі – все це «Єврофест 2020».

У фестивалі взяли участь 23 команди та окремі учасники (більше 500 дітей).

Команда «Лідер» комунального закладу «ЦДЮТ» вперше взяла участь у фестивалі, підготувавши свої статті та виступи за трьома тематичними напрямами: «Глобальні цілі сталого розвитку. Молодіжна політика. Екологія. Освіта» у форматі он-лайн конференції.

Анастасія КОБЗАР, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Юлія РОЖКОВАН) зайняла І місце в обласному фестивалі у конкурсі малюнків та постерів «Європа в Україні»

Учасники поділилися своїми враженнями від фестивалю у відеоролику.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень на «Єврофесті 2021»!Фото без опису