Переможці Всеукраїнського фестивалю до Дня Землі

Дата: 19.05.2020 10:48

Фото без описуЗ 21 по 24 квітня у Кропивницькому проходив ювілейний XXV Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Тема цьогорічного фестивалю – «Сучасна Україна моїми очима».

У фестивалі брали участь близько 500 дітей та молоді віком від десяти до 21 року з 12 областей країни та з-за кордону.

Гостями фестивалю були художні дитячі та молодіжні художні колективи з Сербії, Болгарії, Чорногорії, Португалії, делегації Всесвітнього руху «Стовп миру» (Японія), європейської Асоціації закладів вільного часу великих міст Європи (Чехія, Нідерланди), представники міжнародного руху «Школа демократії» (Грузія), члени міжнародної Асоціації позашкільної освіти.

Вихованці колективу «Роксолана» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради у номінації «Хореографічне мистецтво» здобули два призових місця:

І місце - молодша вікова категорія (керівник Виноградська Людмила Іванівна);

ІІ місце - старша вікова категорія (керівник Чернієнко Юлія Олександрівна).

Керівники колективу отримали подяки за високий рівень підготовки переможців фестивалю від УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень!