Матусь вітали дошкільнята

Дата: 18.05.2020 15:24

Фото без описуЯк сонце посилає свої проміння,

зігріваючи усе живе на землі,

так і любов матері завжди зігріває дитину.

День матері– це свято, присвячене усім матусям світу. В Україні цей день відзначається у травні. Його мета– підтримати традиції шанобливого ставлення до жінки, відзначити значущість у нашому житті найголовнішої людини – матері.

Діти обов’язково повинні розуміти, ким є для них матуся і якої пошани вона заслуговує. Безперечно, День матері – це одне із найзворушливіших свят, адже кожен із нас з дитинства і до останніх своїх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матусі, яка усе зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде безмежно любити, не дивлячись ні на що.

Дошкільнята – вихованці Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО» - відзначили цей день разом зі своїми матусями і взяли участь у фотоконкурсі «Матусю дорогенька! Я тебе люблю!»