Вітали ювілярку з 95-річчям!

Дата: 15.05.2020 13:36

15 травня святкує свій 95 ювілейний день народження сильна жінка, ветеран праці, учасниця бойових дій Другої світової війни, нагороджена орденами «Захисник Вітчизни», «За мужність» бойовими та ювілейними медалями - Войнаровська Любов Григорівна. В цей святковий день до іменинниці завітали представники міської ради, міської ветеранської організації, територіального центру, рідні та близькі, щоб дарувати теплі привітання та висловити вдячність за мужність та відвагу в тяжкі роки війни. В колі рідних та близьких переглянули відео «75 річниця Перемоги - свято світлої пам’яті, гордості і честі!», де міський голова Валерій Сніжко, дякує ветеранам Другої світової війни, однією з яких є Любов Григорівна, з довгоочікуваною перемогою над фашизмом.

Шановна Любове Григорівно, вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам добрих і позитивних емоцій, більше приємних моментів, радості в очах, уваги і турботи близьких!

Зі святом! З ювілеєм!