До уваги суб'єктів господарювання (підприємців, ФО-Пів, підприємств, організацій)

Дата: 12.05.2020 15:48

Фото без опису

З метою вивчення впливу імовірних наслідків від запровадження карантинних обмежень через поширення захворювання на Сovid-19 на ділову активність бізнесових структур області департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації проводить опитування серед суб'єктів господарювання (підприємців, ФО-Пів, підприємств, організацій).

Опитування за посиланням -     https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoAwPlAXAAExOIK5FCp1qkxtPJSWvoLfNdfMwKYfavBecSKA/viewform

Результати опитування та пропозиції підприємців будуть враховані під час підготовки першочергових заходів щодо мінімізації негативних наслідків карантину та стабілізації соціально-економічної ситуації в регіоні у 2020 році.