До Дня Перемоги

Дата: 08.05.2020 14:36

Фото без описуВихованці Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА» щороку до Дня Перемоги відвідували меморіальні пам’ятки, готували різноманітні заходи. І цьогоріч, в умовах карантину, засобами мережі Інтернет продовжили традицію.

В умовах організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання педагогічні працівники налагодили можливість спілкування з батьками та дітьми з метою забезпечення виконання програми «Українське дошкілля», виховання в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу.

08 травня 2020 року педагогами проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги.

У своїх роботах «Квіти героям», «Святковий салют» діти відтворили почуття глибокої вдячності за мир та спокій у нашій країні.