Порушники правил благоустрою отримали покарання

Дата: 06.05.2020 14:48

Фото без опису

05 травня 2020 року о 10 годині в приміщенні службового кабінету міського голови відбулося засідання адміністративної комісії Бобринецької міської ради. В ході проведення засідання адміністративної комісії, під головуванням міського голови Валерія Сніжка, було розглянуто ряд адміністративних справ, які надійшли на розгляд комісії з Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградської області. За результатами розгляду адміністративних справ на громадян С; Б; С; та Н за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного зі спалення сухої трави, листя, гілля та побутового сміття, яке передбачене ст.. 152 КУпАП накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. На громадянина Р, за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з вивезенням будівельного сміття в лісопосадку на околиці м. Бобринець, передбаченого ст.. 152 КУпАП накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім цього на громадянку Є, за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з продажем тютюнових виробів неповнолітньому, передбаченого ч. 2 ст. 156 КУпАП накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 30-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Застерігаємо мешканців та гостей громади від вчинення будь-яких протиправних дій, за які в подальшому доведеться відповідати власною копійкою.