Звернення міського голови Валерія Сніжка до жителів Бобринецької ОТГ щодо відвідування кладовищ у поминальні дні

Дата: 24.04.2020 15:08

Фото без описуЗ поширенням у світі в цілому і в Україні зокрема коронавірусної інфекції COVID-19 сьогодні одним із самих дієвих засобів боротьби є жорсткий карантин – самоізоляція вдома. Особливо слід бути обережними людям поважного віку. Тому, будь ласка, не варто нехтувати цим правилом і відвідувати місця масового скупчення людей. Після Великодня особливо це стосується кладовищ в поминальні дні. За церковним календарем, Гробки (Проводи) у 2020 припадають на 25 та 26 квітня, але через карантин відкладаються більш ніж на місяць.

На час карантину українські церкви закликають вшановувати пам'ять померлих родичів вдома - поминальні дні у квітні 2020 року перенесено на 6 червня, Троїцьку батьківську поминальну суботу. Так вирішив Синод Православної церкви України на засіданні 9 квітня.

Вшанувати пам’ять близьких людей можна вдома у поминальний день або пізніше, коли мине небезпека. Всі відповідні заходи та обряди пропоную перенести на 6 червня - День Святої Трійці. Саме тоді рекомендую всім жителям Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади віддати належну шану та данину пам'яті покійним.

З надією на розуміння

міський голова                                                                                                     Валерій СНІЖКО